Domy drewniane z bali to nasza główna działalność. To przede wszystkim wykonujemy. Ze względu, że zawsze klient jest dla nas najważniejszy często oprócz budowy domu, przy okazji, dobudowujemy jeszcze tarasy, obudowy basenów, podesty, czy też inne rzeczy związane z architekturą ogrodową. Jednak nasza główna działalność to budowa domów.

Jak budujemy domy drewniane z bali

Budowane przez nas domy są wykonywane według nowoczesnych, spełniających najnowsze normy projektów. Kika z nich możesz znaleźć w poszczególnych kategoriach na naszej stronie. Traktuj je jednak jako propozycję, czy raczej kierunek do budowy Twojego domu.

Proponowane przez nas projekty potraktuj tak jak zaproszenie kobiety do tańca.

Ty zdecydujesz jaki to taniec będzie.

Ty jako partner prowadzisz, w jakim kierunku pójdziemy (zatańczymy). Oczywiście my zasugerujemy ci właściwą drogę do Twego wymarzonego domu drewnianego z bali. To jednak Ty podejmiesz ostateczną decyzję.

Domy drewniane z bali
Domy drewniane z bali

Pierwsza decyzja

„Najtrudniejszy pierwszy krok” jak śpiewała kiedyś Anna Jantar. W tym wypadku jak zaglądasz na naszą stronę zapewne został już podjęty.

Chcę mieszkać w pięknym, nowym, domu.

Skoro tak pozostaje nam spełnić Twoje marzenie.

Jednak zanim to nastąpi musimy sprecyzować kilka rzeczy.

Decyzja druga

Drugą decyzją jest odpowiedź na pytanie jaki dom chcesz. To często decyzja uzależniona od Twoich potrzeb, możliwości i … finansów. Do wyboru na początek masz trzy opcje – wielkość tego co mamy zbudować. Czy interesują Cię:

  • Domki drewniane całoroczne – oferowane przez nas domki drewniane całoroczne do 35m2 to sprawdzone budowle które mimo niskich kosztów budowy spełniają swoją rolę.
  • Domy drewniane całoroczne – domy drewniane całoroczne od 40m2 do 100m2 to piękne i obszerne domy mieszkalne. Budowane przez nas domy są bardzo wygodne i funkcjonalne.
  • Duży i wygodny dom z bala – dom z bala od 100m2 do nawet 150m2 to propozycja nie dla wszystkich. To propozycja dla znających się na rzeczy, doceniających piękny drewniany dom.

Jeżeli decyzja podjęta czas przyjrzeć się naszej ofercie bliżej.

Nasz oferta – Domy drewniane z bali

Wybierz interesującą Cię opcję – zobacz szczegóły:

Kilka zdjęć z naszej budowy

Poniżej kilka zdjęć z nasze budowy. Nie jest ich za dużo ponieważ jak dotąd nie przykładaliśmy zbyt wielkiej wagi do tego by się chwalić naszymi osiągnięciami. Dopiero Maciek z Sukces Studio uświadomił nam, że mamy się czym chwalić i powinniśmy jak najbardziej to robić. Więc oto kilka zdjęć z naszego „placu budowy” z ostatnich tygodni: